Які інновації змінюють агросектор в Україні

6362 0

Ми у соцмережах:

Система управления в АПК | Solar Fields

Наукові досягнення та технічний прогрес впливають на всі сфери сучасного життя. Стрімкими темпами змінюється й розвивається сільськогосподарська галузь. При обробці земель сьогодні використовується сучасна автотехніка, авіація, дрони-обприскувачі. Розробники реалізують в агросекторі сміливі інноваційні проєкти. Якість посівів контролюють за допомоги аерознімання, використовують лабораторні дослідження для вивчення біохімічного складу ґрунтів, з’являються нові високоурожайні, стійкі до хвороб сорти с/г культур. Для захисту рослин, сприяння їх розвитку, підтримання родючості земель використовують різні види добрив. Високу ефективність демонструє мінеральне добриво Нітроамофоска.

Характеристики комплексного мінерального добрива

У складі комплексного міндобрива Нітроамофоска-М присутні важливі мікро- та макроелементи. Воно підходить для різних типів сільськогосподарських культур. Найвища ефективність від використання NPK добрива спостерігається на ґрунтах з рівнем кислотності < 6,5 одиниць. Нітроамофоску можна використовувати для основного внесення та кореневого підживлення. Міндобриво застосовують на полях як у малих, так і великих агрокомплексів.

На 1га вноситься від 100 до 400 кг. Норма внесення визначається з урахуванням:

- результатів агрохімічних досліджень;

- кліматичних особливостей регіону;

- культур, що раніше вирощувалися на конкретній ділянці;

- особливостей культури, що планується вирощувати;

- планів на рівень врожайності.

Український виробник добрив

Продукція компанії «ТЕТРА-АГРО» високо цінується аграріями країни. Інформація про умови співпраці розміщена на інтернет-ресурсі підприємства: tetra-agro.com.ua.
Своїм клієнтам українська компанія «ТЕТРА-АГРО»:
- пропонує великий вибір комплексних азотно-фосфорно-калійних добрив, що забезпечують насичення рослин поживними речовинами, та сприяють підвищенню врожайності на 30 – 70%;
- безкоштовно надає послугу по визначенню кислотності ґрунту, допомагають у розрахуванні системи використання добрив для конкретної культури;
- забезпечує зручне доставлення замовлень у всі регіони країни в мішках по 5 та 25 кг, або біг-бегах вагою 1т.
Міндобрива від «ТЕТРА-АГРО» мають необмежений термін агротехнічної придатності. Зберігати їх треба у приміщеннях із вологістю до 50%, щоб не допустити злипання гранул.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також