— Ця інноваційна техніка працює за струменево-ін’єкційним методом, який має низку значних переваг. По-перше, висока швидкість. Установка в кілька разів швидша за традиційні методи ремонту, що дозволяє швидко ліквідовувати пошкодження. По-друге, якість і довговічність. MADPATCHER заповнює ями сумішшю бітумної емульсії та щебеню під тиском, створюючи міцне та довговічне покриття. По-третє, економічність. Цей метод суттєво дешевший, ніж класичний ремонт із фрезеруванням і ущільненням, — пояснює керівник міського шляхово-експлуатаційного управління автомобільних доріг Олексій Юхименко.

Також комунальники зауважують, що ця установка може працювати навіть на вологому дорожньому покритті при температурі повітря вище +5, що означає більшу незалежність від погодних умов. Автоматична система обігріву утримує постійну робочу температуру бітумної емульсії, що дає можливість полегшити працю оператора.
Ще одна важлива перевага у тому, що робота ямкового ремонтера має мінімальний вплив на дорожній рух. Машина займає лише одну смугу, не блокуючи рух транспорту, а роботи можуть проводитися під тролейбусними лініями та навіть поряд із пішоходами, які переходять дорогу. А відремонтована ділянка готова до використання одразу після закінчення робіт.
— Вже провели перші випробування MADPATCHER на практиці. Результати повністю виправдали наші очікування. Нова техніка дозволить нам ефективніше та швидше справлятися з ямковістю, роблячи наші дороги безпечнішими та комфортнішими для всіх учасників руху. Важливо підкреслити, що ця техніка призначена винятково для швидкого та ефективного ямкового ремонту. Вона не підходить для ліквідації значних деформацій, тріщин чи повного оновлення дорожнього полотна. Для таких робіт будуть використовувати інші, більш потужні технології та обладнання, — додає Олексій Юхименко.
Олена РАКС.






