Віктор Янукович записав своє передноворічне звернення до українського народу в п’ятницю, після повернення з Туреччини. Причому зробив це Президент, якщо вірити джерелам на Банковій, з першого дубля. Торік для цього знадобилося шість спроб. Ті, хто планує зустріти Новий 2012 рік перед телевізором, у кадрі побачать будівлю Адміністрації Президента, біля якої стоятимуть гвардійці та вбрана ялинка. Торік звернення робили без бутафорії. Через те, що погода тоді видалася теплою, штучного снігу теж вирішили не додавати.
Янукович привітав українців з першого дубля
Віктор Янукович записав своє передноворічне звернення до українського народу в п’ятницю, після повернення з Туреччини.
Поділитися цією статтею




