![Юнацькі команди «Вереса» і «Оболоні» зіграють у Рівному](/img/650/yunatski-komandi-veresa-i-oboloni-zihrayut-u-rivno_20240403_5092.jpg)
Юнацькі команди народного клубу Верес та київської Оболоні зіграють матч двадцять третього туру чемпіонату Української Прем'єр-ліги U19 у п'ятницю, 5-го квітня.
Поєдинок відбудеться на стадіоні імені героя України Дмитра «Да Вінчі» Коцюбайла на НТБ Верес у Рівному і розпочнеться о 12:00.
Арбітриня: Оксана Паньків (Тернопіль). Асистенти: Павло Кравчук (Львів), Віталій Глуханик (Івано-Франківськ). Четвертий арбітр: Максим Фірсов (Рівне). Спостерігач арбітражу: Леонід Ярмолинський (Київська область.).
Юнацькі команди з Рівного та Києва - сусіди у турнірній таблиці. Верес U19 - одинадцятий (22 матч, 23 очки), Оболонь U19 - дванадцята (22 матч, 19 очок). Нагадаємо, матч першого кола між цими командами у Бучі завершився феєричною нічиєю - 3:3.