Юрій Осіпчук: «Земля тут дорожча, ніж будівля»

1368 1

Ми у соцмережах:

Юрій Осіпчук

Просить міськраду оформити 12 соток землі на вул.Чорновола у Рівному обласний лікувально-діагностичний центр, який розташований на вул.16 Липня. Йдеться про 12 соток, на яких стоїть невелика будівля — між гуртожитком і котельнею. Раніше тут був лікувально-фізкультурний диспансер, але йому знайшли місце в обласному діагностичному центрі. Тож тепер діагностичний претендує на цю землю, сподіваючись, коли матимуть кошти — розширятися.

Однак у деяких депутатів міської ради закралися сумніви — чи справді саме діагностичному центру потрібна ця земля? Чи, можливо, знайдуться охочі викупити ту будівлю і стати власником землі, яка через своє вигідне розташування може зацікавити забудовників. Адже ця ділянка — поряд з кварталом на вулиці Котляревського, де судді, правоохоронці, бізнесмени та колишні службовці побудували особняки.

Юрій Осіпчук, голова медичної комісії міської ради:

— Потрібно відмовляти, і хай в обласній раді нас почують. Усім зрозуміло, що комунальні заклади обласної ради проводять реорганізацію свого майнового комплексу. І від тих приміщень, які їм не потрібні, в майбутньому можуть позбуватися. Скажімо, виставити на продаж. Наскільки я знаю, то приміщення на вулиці Чорновола обласному діагностичному центру не потрібне. Якщо місто зараз безкоштовно віддасть свою землю для області, то при продажу приміщення обласна рада автоматично продасть і нашу землю. До того ж, знаючи, що там знаходиться поряд, можна припустити, що земля там коштує дорожче, ніж це приміщення.

Юрій Лазаревич, керівник благодійної організації «Мережа сто відсотків життя Рівне», яка зараз орендує приміщення:

— Це приміщення ми взяли в оренду близько чотирьох років тому. Там працюють наші спеціалісти та надають як гуманітарну, так і психологічну допомогу людям. Оскільки іноземні донори вимагали від нас мати довгостроковий договір оренди, то Рівненська обласна рада надала нам дозвіл укласти договір на 10 років. Але діагностичний уклав з нами договір лише на три роки. До нашого приходу це приміщення три роки було порожнім. Були розмови, що хтось хоче там щось побудувати. Однак нам надали його в оренду, а наш фонд його відремонтував. Знаю, що прохання про землю пояснюється наведенням ладу з документами. Бо виходить ситуація, коли приміщення має одного власника, а земля — іншого.

Богдан СЛОНЕЦЬ.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також