Юсюк будує готель, розваливши 100-літню будівлю на вулиці 16 Липня у Рівному

3344 1

На вулиці 16 Липня у Рівному, там, де нещодавно знесли старий будинок, уже працюють будівельники. Знищенню столітньої будівлі намагалися завадити любителі старовини. Однак інші плани мав відомий рівненський бізнесмен Павло Юсюк. Саме він викупив споруду та 10 соток землі під нею. Адже поряд з місцем, тепер обгородженим будівельним парканом, у нього діють два ресторани та готель. Тепер поряд буде ще один готель.

Павло Юсюк, підприємець:

Той будинок потрібно було знести, адже він перебував у жахливому стані. Експертиза показала, що у нього навіть не було нормального фундаменту. Тому мені довелося усе прибрати. Самі будівельні роботи ще не почалися, зараз тривають лише підготовчі. Адже після знесення будинку з’ясувалося, що комунікації під ним були у ще гіршому стані, ніж сама споруда. Після того, як майстри розібрали будинок, то котлован, що утворився, одразу залило водою. Це болото ми були змушені спочатку засипати піском, а лише після цього почали переносити комунікації.

Планую побудувати на своїй земельній ділянці ще один готель. Адже це прибуткова справа. Фасадом нова будівля нагадуватиме уже існуючі кафе «Блюз» та «Джаз» та готель «Централь». Робитимемо так, щоб новий готель красиво вписувався в архітектуру вулиці 16 Липня. Однак детально про саму споруду ще говорити зарано, бо проект перебуває на коригуванні. Як тільки буде завершено роботу над документацією, одразу вивісимо будівельний паспорт об’єкта.

Богдан СЛОНЕЦЬ.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Коментарі (всі коментарі проходять модерацію)

  • Поліська Січ 12:54, 03.09.2019

    Вся центральна частина м. Рівне - це археологічний клондайк середніх віків. Справа не тільки в будівлях сторічної давнини. Справа в тому культурному шарі, який є у центрі міста! Місцями він сягає 5-6 метрів, як наприклад в районі Злати Плази... Між іншим, перед нею та Воскресенським собором був цвинтар, з великою дзвінницею, де у криптах-підвалах ховали поважних рівнян. Дзвінницю зруйнували, на криптах зробили тротуар, а на могилах влаштували сквер та... розваги))) Чи не гріх перед похованими? Чи не наруга над православними могилами? Цікаво лишень одне - хто дає дозволи будувати на таких місцях без глибоких досліджень. А на 16 липня лишень черговий факт варварського ставлення до минулого міста Рівного...

Залиште вiдповiдь

Читайте також