За "електронні підручники" змусять платити батьків

Державне підприємство "Відкритий світ" у жовтні запустить пілотний проект з навчання школярів 7-х класів з 500 шкіл у різних областях на базі електронних підручників та спеціального навчального порталу. Про це заявив глава Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами В'ячеслав Каськів.

1 хв. читання

смартфони Apple iPhone 17 ціна в Україні

Державне підприємство “Відкритий світ” у жовтні запустить пілотний проект з навчання школярів 7-х класів з 500 шкіл у різних областях на базі електронних підручників та спеціального навчального порталу. Про це заявив глава Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами В’ячеслав Каськів.

За його словами, зараз готується спільний наказ Міносвіти та Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами. Влітку буде проведено низку тендерів на розробку порталу, навчального контенту, а також на електронні пристрої. За словами Каськіва, планується оголосити тендер на закупівлю близько 20 тис. електронних пристроїв, які будуть представляти собою щось середнє між ноутбуком і планшетом. Передбачається, що батьки школярів будуть самі купувати пристрій в рамках безвідсоткового кредиту. “На базі пілотного проекту ми розробимо трирічну програму з переведення всіх українських шкіл на систему електронного навчання”, — сказав Каськів.

Поділитися цією статтею