![На Рівненщині за побиття дружини чоловік заплатить 850 грн штрафу](/img/650/za-pobittya-druzhini-meshkanets-rivnenshchini-zapl_20240224_8141.jpeg)
Корецький районний суд виніс вирок місцевому жителю за нанесення легких тілесних ушкоджень дружині.
Конфлікт між подружжям стався ввечері 9 лютого 2024 року. У будинку за місцем свого проживання, обвинувачений умисно наніс декілька ударів кулаком у голову та по тілу своєї дружини.
«Потерпілій було заподіяно тілесні ушкодження: множинні забої та підшкірні крововиливи голови, правої ключичної ділянки, лівого передпліччя, травматичної екстракції лівого різця, які відносяться до легких тілесних ушкоджень», — йдеться у вироку суду.
Відомо, що обвинувачений — уродженець села Новий Корець Рівненського району, із повною загальною середньою освітою, одружений, офіційно не працевлаштований, перебуває на військовому обліку в п`ятому відділі Рівненського РТКЦСП.
Згідно з вироком суду, чоловіка визнали винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.125 КК України, та призначили йому покарання — штраф у розмірі 850 гривень. Крім того, його зобов'язали пройти програму для кривдників на 3 місяці.
Софія Грицак