За що преміювали рівненських науковців

391 0

Ми у соцмережах:

За що преміювали рівненських науковців

Винагороду від облради щороку отримують молоді вчені, які досягли вагомих наукових здобутків у сфері прикладних і фундаментальних досліджень. Цьогоріч розмір премії збільшили з 10 тисяч до 15 тисяч. Тож загалом 75 тисяч гривень виплатять п’яти науковцям. Хоч претендентів було сім.

— Винагорода призначається відповідно до рішення конкурсної комісії, яка формується з провідних учених і депутатів обласної ради. Цього року було сім претендентів, — розповіла головна спеціалістка відділу професійно-технічної та вищої освіти Майя Андрєєва.

Основна вимога конкурсу — робота має охоплювати Рівненську область. Тематика робіт була різноманітною: це були роботи з історії, педагогіки, обліку й аудиту, менеджменту, водного господарства та будівництва.

Лауреат премії від НУВГП Сергій Куницький, який працював над своєю науково-дослідною роботою понад десять років, запропонував, як вдосконалити способи очищення води. Наукова робота Ольги Павелко, докторки економічних наук, яка теж працює в НУВГП, стосувалася обліково-аналітичного забезпечення управління фінансовими результатами. За роботу у сфері гуманітарних наук премію отримала кандидатка психологічних наук Ольга Ткачук, яка працює в Острозькій академії — вона спеціалізується на дослідженнях когнітивної психології.

Дарія БОРИСОВИЧ.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також