![Загинув на фронті гранатометник з Рівненщини, нагороджений «Золотим хрестом»](/img/650/zahinuv-na-fronti-hranatometnik-z-rivnenshchini-na_20240503_4097.jpg)
Про зустріч Героя та церемонію прощання з ним стане відомо пізніше.
Таку гірку звістку отримали у Гощанській громаді.
На військову службу Олег Коробчук був призваний 15 липня 2022 року. Був гранатометником 2 стрілецького відділення 2 стрілецького взводу 2 стрілецької роти однієї з військових частин ЗСУ. Нагороджений нагрудним знаком "Золотий хрест".
Мужньо виконавши військовий обов’язок в бою за Україну, її свободу та незалежність наш земляк до останнього подиху був відданий військовій присязі на вірність українському народу.