![Загинув на Харківщині кулеметник з Костопільщини](/img/650/zahinuv-na-kharkivshchini-kulemetnik-z-kostopilshc_20220902_2237.jpg)
Сумна звістка знову прийшла на Костопільщину. 1 вересня загинув солдат Василь Коляда, 1986 року народження.
Василь Коляда був навідником кулеметного відділення кулеметного взводу стрілецького батальйону.
- Вірний військовій присязі в результаті ворожого обстрілу під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Момотове Харківської області, захищаючи неньку-Україну від російського окупанта, Герой, не вагаючись, віддав найцінніше, що тільки мав - власне життя. Приносимо щирі почуття родині, близьким, друзям Воїна. Світла і вічна пам'ять Захиснику України! Вічна Слава Героям! - повідомляє Костопільська міська рада.