Загинув рівнянин, який на Запоріжжі вивозив поранених солдатів

3836 0

Ми у соцмережах:

Загинув рівнянин, який на Запоріжжі вивозив поранених солдатів

На фронті загинув 46-річний старший бойовий медик Анатолій Гриб з села Ставки. Сталося це поблизу села Нестерянка Запорізької області.

Як повідомляє міська рада, все його життя минуло в Рівному.

Рідні пригадують, що Анатолій мав насправді золоті руки, все, за що б не брався, у нього вдавалося. Працював багато і з задоволенням, присвятив себе будівництву та ремонтам.

Після нападу Росії 24 лютого сидіти вдома він не зміг.

«Він нікому не говорив до останнього, але пішов добровольцем. Кілька разів стояв під військкоматом разом з іншими, але до нього якось не доходила черга. А одного дня почув, що ті, хто йдуть добровільно, можуть пройти без черги, зрозумів, що це знак. Пройшов медкомісію й чекав виклику. Але його довго не було. Якось зателефонував його приятель, і вже за кілька днів вони разом були на полігоні на навчаннях», - пригадує Олександр.

На полігон Анатолій приїхав з чітким розумінням – він снайпер, та й тут склалося інакше.

«Йому сказали, що буде медиком. Брат ніколи не мав жодного стосунку до медицини, тому здивувався. Але його заспокоїли – навчимо. Розповідав, що й справді навчили всім основам. А так, як Анатолій був здібним до всього нового, у нього виходило, й кажуть дуже не погано», - пригадує брат Героя.

Про саму війну Анатолій говорив мало, просив рідних нічому сліпо не вірити. Та йому було не легко. У переддень загибелі надіслав братові смс-повідомлення «Тримай за мене кулаки».

«Ми говорили з його побратимом, з яким вони жили пліч-о-пліч. Кажуть брат вивозив поранених, зробили першу «ходку», все обійшлося, вони повернулися за іншими пораненими. Машина, яка їхала перед ними, підірвалася на міні. Вони її об’їжджали і також пошкодили авто, а далі… Їх просто розстріляли з танка», - розповідає Олександр.

Прощання із Героєм відбудеться завтра, 5 вересня, о 10.00 на майдані Незалежності. Поховають його на кладовищі «Нове».


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також