— Справа в тому, що не у всіх школах є харчоблоки. А ті, хто займається організацією харчування, не поспішають постачати їжу в такі школи, бо у кожній з них навчається мала кількість дітей, загалом це 1146 учнів. Тому діти, яких ми не змогли забезпечили обідами, просто отримали за них грошову компенсацію.
За словами начальника головного управління праці та соціального захисту населення Ігора Якубця, цього року, як і в минулі, дітей годуватимуть безплатними обідами. Там, де це можливо. А в школах, де немає такої можливості, учням виплачуватимуть гроші. На безплатне харчування учнів Рівенщини Міністерство праці та соціальної політики України цього року запланувало витратити понад 86 мільйонів гривень, торік ця сума становила близько 52 мільйонів гривень.




