Замість занедбаної території – у Рівному тепер є футбольна школа

2674 0

Ми у соцмережах:

Замість занедбаної території – у Рівному тепер є футбольна школа

Сьогодні стадіон «Форт» у Рівному вперше після реконструкції прийняв футбольну товариську гру – зіграли команди U-14 «Верес» та ДЮСШ м. Здолбунів.

- Історія стадіону «Форт» розпочалася ще у 2020 році. Тоді небайдужі місцеві мешканці запросили мене на ранкову пробіжку, аби показати занедбаний, засипаний будівельним сміттям стадіон.  Ми прийняли рішення, що це місце має переродитися і стати загальнодоступним для занять спортом.  За допомогою Фонду державного майна провели аукціон. І цю арену взяла в оренду громадська організація «Спортивний клуб «Омега Рівне». За цей період із стадіону вивезли 640 вантажівок сміття, провели земельні роботи по основі поля. Влаштували дренажну систему, змонтували штучне покриття, засипали кварцевим піском. Змонтували освітлення та захисні сітки за воротами. Завезли 10 воріт різних розмірів, зробили огородження території стадіону, - розповідає начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль. - У планах на весну - засипка гранул, монтаж бігових доріжок та майданчиків для розминок. А також будівництво малого поля розміром 30×50 м.

Тут буде футбольна академія, де зможуть професійно займатися футболом близько 300 дітей різного віку. В академії також діятимуть безкоштовні групи для дітей незахищених категорій і пільгові умови для дітей військових та переселенців.
А вже невдовзі арена прийматиме матчі чемпіонату України серед молодіжних команд.

Важливо, що після облаштування бігових доріжок, вони будуть доступні для зайняття спортом для усіх бажаючих.
Велика українська перемога складається із багатьох маленьких. Реалізація цього проєкту – це маленька, але дуже важлива перемога. Змінюємо Рівне, змінюємо область, змінюємо країну – разом! 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також