Запустили рух транспорту на «кільці Третяка»

2123 0

Ми у соцмережах:

Запустили рух транспорту на «кільці Третяка»

П’ять десятків ДТП за останні п’ять років – це сумна статистика щодо дорожньо-транcпортних пригод на кільці Макарова-Дубенська. Щоб нарешті зменшити кількість смертельних випадків та розвантажити рух цією ділянкою дороги, три місяці тому розпочалися роботи з облаштування кільця. За цей час об’єкт встигли назвати “кільцем Третяка». І попри думки багатьох скептиків, що за три місяці рух не буде запущено, обіцянку міський голова виконав і вже 10 листопада перші авто поїхали новим кільцем Макарова-Дубенська.

 Благоустрій навколо кільця після запуску руху транспорту триватиме, адже залишиться ще облаштувати пішохідні зони. Водночас, зважаючи на усі складнощі, які мав цей об’єкт з перенесенням мереж та їх заміною – це важливий крок вперед. А рівняни вже говорять про те, яким має стати наступний масштабний об’єкт за який має взятися місто.

Міський голова Рівного Олександр Третяк:

-          Роботи з облаштування кільця на перехресті вулиць Макарова – Дубенська нарешті завершені. На об’єкті облаштували бордюри по контуру кільця та дороги, вклали три шари асфальтного покриття відповідно до вимог з будівництва високотехнологічних доріг. Поки що не завершені роботи з облаштування зелених зон, пішохідних та вело-доріжок навколо кільця. Варто зазначити, що на самому кільці буде облаштовано зелену зону з бруківки з натурального каменю, пішохідну доріжку та пішоходні переходи зі сторони вулиці Макарова та зі сторони вулиці Дубенської. Радує те, що нарешті рівняни, які проживають в мікрорайоні Боярка можуть повернутися до звичного ритму життя. А наявність кільця знизить ризики виникнення автомобільних аварій, які часто траплялися на цьому відрізку дороги. Дякую усім платникам податків за реалізацію цього важливого для міста проекту.

Завершення будівництва кільця в обіцяні міської владою строки були під реальною загрозою. І на те були об’єктивні причини, пояснює начальник міського управління капітального будівництва Володимир Ляшук:

-          Якщо ви пригадуєте, ми інформували, що в процесі будівельних робіт виникли труднощі. Коли зняли попереднє дорожнє полотно, виявилося, що під нею – болотні маси. Їх потрібно було вивозити, водогін ремонтувати. Також певний час тривали несприятливі погодні умови. Саме тому в останні дні перед запуском транспорту будівельники працювали і вдень, і вночі – щоб дотриматися обіцянки запустити рух транспорту по кільці вчасно.

Міський громадський транспорт також повертається до звичного руху. Йдеться про маршрути №47, 58, 49, а також тролейбусний №11. Пішоходи ж поки рухатимуться по тимчасово облаштованих зонах, відмічених дорожніми знаками. Поки будуть завершені пішохідні та велосипедні доріжки. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також