Зеленський у Рівному: аншлаг і повна відсутність агітації (ФОТО)

7127 4

Ми у соцмережах:

Зеленський у Рівному: аншлаг і повна відсутність агітації (ФОТО)

У рамках всеукраїнського концертного туру Рівне відвідала студія «Квартал 95».

 Концерт артистів пройшов у «Текстильнику» з аншлагом. Він був соціальним – запрошення на нього безкоштовно отримали малозабезпечені рівняни: люди з особливими потребами, представники малозабезпечених родин, ветерани АТО, талановиті студенти тощо. До слова, як для самих коміків, так і для глядачів захід став несподіванкою.

Річ у тому, що цього дня були заплановані концерти у Вінниці, однак «Кварталу 95» в останній момент відмовили в оренді зали, яка належить Міністерству оборони України. Відмова виглядала цинічно, оскільки артисти, починаючи з 2014 року, весь час допомагають військовикам – і фінансово, і даючи концерти поблизу передової. На думку «кварталівців», зрив концертів у Вінниці є яскравою ілюстрацією брудної політичної гри, адже місто є «рідним» для чинного президента України.

Оскільки лідер "Кварталу" Володимир Зеленський офіційно йде в президенти України, інтерес до заходу в Рівному був підвищений. Більше того, команда артиста мала інформацію про те, що планується зрив заходів. І справді, перед входом до «Текстильника» було помічено групу підозрілих молодиків у чорному одязі. Тому присутність поліціянтів на чолі з начальником міського управління поліції Василем Зелінським та керівником патрульної поліції Сергієм Мерчуком була геть не зайвою.

Володимир Зеленський прокоментував цю ситуацію так: «Ми готувалися до всіляких провокацій, особливо після подій у Львові. Тут, у Рівному, були помічені певні люди, але, певно, їм не передали грошей. Щодо львівського пікету, то він, скоріше за все, був проплачений. Може, серед пікетувальників і були такі, що прийшли за покликом душі. Звісно, я нікого не злякався та вийшов із ними поговорити. При цьому бачив, як у натовпі одна людина постійно ставила мені запитання з телефону. Той чоловік абсолютно в них не орієнтувався. Він просто зачитував їх із екрана».

На самому ж концерті й під час спілкування з пресою Зеленський наголосив, що захід, як і весь тур, у жодному разі не є агітаційними. По-перше, згадані гастролі було заплановано ще півтора року тому, коли Володимир іще й не думав про спробу стати президентом країни. По-друге, він вважає, що ведення агітації є справою «нелюдською», адже за 28 років українці й так ситі по горло гаслами та обіцянками старих політиків. На його думку, агітувати треба ділом, а не словами.

І справді – під час концерту зі сцени не пролунало нічого такого, що можна було б потлумачити як агітацію. Тим часом «Квартал 95» традиційно багато жартував на політичну тематику, роздаючи гумористичні «копняки» Юлії Володимирівні, Порошенкові, Ляшкові, декому з олігархів і навіть Іво Бобулу, що теж хотів іти на вибори, заручившись підтримкою Дональда Трампа. Усі без винятку сцени рівняни сприймали шквалом аплодисментів і вибуховим сміхом.

Нагадаємо, у січні поточного року актор очолив рейтинги президентських перегонів, випередивши своїх переслідувачів Юлію Тимошенко й чинного гаранта. Феномен того, що «професійні» політики почали програвати акторові, політологи якраз і пояснюють відсутністю агітації з боку останнього.

Зеленський намагається зблизитися з українцями через розуміння їхніх найболючіших проблем та спільну роботу. Так, кандидат у президенти набирає власну команду в інтернеті й пише передвиборчу програму разом зі співгромадянами в соціальних мережах. До її обговорення наразі долучилося вже півмільйона українців. Вдасться комікові втримати свої політичні позиції чи ні – буде видно зовсім скоро.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також