Землю під котеджі на Макарова продають по 3,5 тисячі доларів за сотку

3614 0

Ми у соцмережах:

Землю під котеджі на Макарова продають по 3,5 тисячі доларів за сотку

У районі вулиць Макарова та Павлюченка неподалік ТЦ «Епіцентр» уже довгий час стоїть тимчасовий паркан, який свідчить — на цій обгородженій землі ось-ось розпочнеться будівництво. Днями стало відомо, що тут будуватимуть новий мікрорайон під назвою «Гармонія». Продаж ділянок під майбутні котеджі уже розпочався.

Офіційно власницею цієї земельної ділянки площею 28 гектарів є рівнянка Наталія Антонюк. Насправді, кажуть, за цим проектом стоїть Ярослав Лащук, колишній партнер відомого у Рівному бізнесмена-забудовника Олега Каштана. Лащука, до речі, ще знають у Рівному як великого поціновувача коней — він був членом Всеукраїнської федерації кінного спорту.

Є зв’язок і між Лащуком та власницею землі Наталією Антонюк — вони були засновниками обслуговуючого кооперативу «Садове товариство Західне», який уже припинив свою діяльність.

Документи, необхідні для того, щоб розпочати будівництво, ще виготовляють. А минулої п’ятниці вперше деталі про наміри забудовника дізналися члени архітектурно-містобудівної ради Рівного. Згідно з планом, житловий масив складатиметься з більш ніж трьох сотень будинків, висота яких не перевищуватиме три поверхи.

Дмитро Котляров, архітектор, який представляв проект перед архітектурно-містобудівною радою Рівного:

«Гармонія» буде складатися з двох типів забудови — індивідуальної та блокової. Якщо говорити в загальному, то там розташовуватимуться 170 індивідуальних та близько 200 блокованих будинків. На прохання інвестора ми розділили їх вулицею. Вона й поділить мікрорайон на дві частини. Житиме у ньому приблизно півтори тисячі осіб. Для зручності мешканців мікрорайону там заплановано місце для будівництва дитячого садка та двох магазинів.

Віталій Герман, заступник міського голови з питань будівництва:

Прохання про розроблення детального плану забудови (ДПТ. — Ред.) тієї території до міського управління містобудування та архітектури подавала Наталія Антонюк, яка і володіє там землею. Скоро ДПТ буде винесено на сесію для затвердження Рівненською міською радою.

Житловий масив «Гармонія» поки існує лише на папері, а на його місці росте трава. Але там уже відбувається активний продаж земельних ділянок. Як розповів менеджер з продажу, вони пропонують покупцям земельні ділянки площею 8, 10 та 12 сотих. Одну сотку оцінюють в середньому у 3,5 тисячі доларів. Покупцю ділянки дарують проект майбутнього будинку. Про продаж котеджів зараз не йдеться, бо досі тривають переговори з інвестором про їхнє будівництво.

Богдан СЛОНЕЦЬ.

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також