![Захисник з Вараша загинув під мінометним обстрілом](/img/650/zhitel-varasha-zahinuv-pid-minometnim-obstrilom_20231003_5675.jpg)
Без батька залишилося двоє дітей - 8 та 12 років...
Про загибель воїна повідомив міський голова Вараша Олександр Мензул:
- Маємо знову сумну звістку – 28 вересня на фронті загинув Пуха Анатолій Васильович. 49-річний житель Вараша виконував з побратимами бойове завдання і потрапив під мінометний обстріл біля села Новопрокопівка Запорізької області.
Анатолій народився у с.Борова колишнього Зарічненського району. Навчався у ПТУ №3 у м.Здолбунів. До травня цього року працював столяром у Цеху господарського обслуговування ВП "РАЕС".
У середині липня 2023 року Анатолія Васильовича мобілізували до війська для захисту нас із вами. Служив стрільцем-помічником гранатометника у 2-му механізованому батальйоні 117-ої окремої механізованої бригади.
![](/images/385897469_790680076402281_8730223992822370849_n.jpg)