Знову «нульовий» виїзд

2078 0

Якась невесела тенденція спостерігається у футболістів «Вереса» у нинішній першості у гостьових матчах. Розпочали «на ура» — перемогли «Освіту» 2:0. Потім було дві нічиї: з «Княжою» — 3:3 та «Чорногорою» — 0:0. І тут «Верес» наче хтось зачарував (в інші причини вірити не хочеться), наступні чотири виїзні матчі проти «Житичів», «Десни», «Динамо-3» та «Буковини» рівняни програли з загальною різницею — 0:10.

Якась невесела тенденція спостерігається у футболістів «Вереса» у нинішній першості у гостьових матчах. Розпочали «на ура» — перемогли «Освіту» 2:0. Потім було дві нічиї: з «Княжою» — 3:3 та «Чорногорою» — 0:0. І тут «Верес» наче хтось зачарував (в інші причини вірити не хочеться), наступні чотири виїзні матчі проти «Житичів», «Десни», «Динамо-3» та «Буковини» рівняни програли з загальною різницею — 0:10. Якщо зупинитися на останній грі у Чернівцях, то її підопічні Романа Лаби програли — 0:3. Перший гол «Верес» пропустив на 17-й хвилині, наступні два — вже наприкінці гри — на 87-й та 93-й хвилинах (причому переможну крапку «Буковина» поставила з пенальті). Через цю поразку «Верес» у турнірній таблиці опустився з шостого на сьоме місце. Нагадаю, що перед початком сезону перед тренерським штабом команди стояло завдання бути у п’ятірці, тобто поки що наша команда від графіку відстає. Хоч якось виправити ситуацію «Верес» спробує 19 листопада у заключній грі першого кола проти тернопільської «Ниви». Гру цю наші футболісти проведуть вдома, а тут, на відміну від виїздів, голи команді вдаються.