Зустріне новий рік у СІЗО рівнянка, яка шнурівкою задушила чоловіка та запхала його в бочку

1082 0

Ми у соцмережах:

Зустріне новий рік у СІЗО рівнянка, яка шнурівкою задушила чоловіка та запхала його в бочку

Коли Рівненський міськсуд продовжив 37-річній уродженці Волинської області Тетяні Шевчик, яка обвинувачується в умисному вбивстві, строк тримання під вартою на 60 діб, захисник обвинуваченої оскаржив цю ухвалу.

Він переконував суд у тому, що ризики, які існували у кримінальному провадженні минули, а тому необхідність продовження запобіжного заходу -  тримання під вартою минула також. Просив ухвалу суду першої інстанції скасувати та обрати обвинуваченій запобіжний захід - особисте зобов’язання та з покладенням контролю за його виконанням на прокурора.

Нагадаємо, що  трагічна подія сталася на початку листопада 2014 року в одній із квартир у Рівному. Жінка, яка перебувала  на кухні зі своїм чоловіком,   умисно нанесла йому 2 удари ножем в шию. Після цього Тетяна витягнула шнурівку із взуття. Зробивши петлю,  накинула її на шию чоловіку. Від стискання шиї він помер.

Вбивство Вербова

200-літрова пластмасова бочка стала передостаннім притулком 44-річного чоловіка. У цій бочці він понад два місяці пролежав мертвим посеред замкненої однокімнатної квартири на восьмому поверсі будинку на вулиці Вербовій. Якби вбивця змогла винести цю бочку з будинку, загиблий, можливо, так і залишився б "у розшуку", подібно до сотень інших, яких так і не знайшли. Страшну знахідку виявила мати померлого, яка, приїхавши з Італії, потрапила у квартиру сина з допомогою міліції. Невістка напередодні її запевняла, що В'ячеслав її з дитиною покинув і... поїхав добровольцем воювати в зону АТО.

Пресслужба Рівненського апеляційного суду повідомила РВ, що колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ, заслухавши доводи сторін, погоджується з висновком місцевого суду про те, що Тетяна обвинувачується у вчиненні особливо тяжкого злочину, за вчинення якого передбачено покарання -  позбавлення волі на строк від 7 до 15 років, та наявність ризиків, які виключають можливість зміни запобіжного заходу щодо обвинуваченої на більш м’який, - та залишив без змін ухвалу Рівненського міського суду від 27 листопада 2019 року про продовження строку тримання під вартою щодо Тетяни, а апеляційну скаргу захисника — без задоволення.    

 Читайте також: Бочка замість труни


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також