Завтра, 27-го червня, рівненський Верес зіграє перший спаринг літнього міжсезоння. О 18:00 команда проведе домашній поєдинок проти першолігового Фенікса-Маріуполя. Гра відбудеться на стадіоні Авангард. Трансляція наживо — не запланована.
Єдиний спосіб побачити гру та підтримати команду — прийти на стадіон. Вхід на трибуни — за довільний донат. Суму внеску кожен уболівальник визначить самостійно на вході.
Для перегляду матчу будуть відкриті 2, 3, 4 сектори.
У складі Фенікса-Маріуполя проти Вереса можуть зіграти ексфутболісти рівнян: Назар Балаба, Денис Балан, Роман Гагун, Валерій Кучеров, Роман Ковалюк, Андрій Кусий та Андрій Кухарук.
Крім того, посаду спортивного директора Фенікса зараз обіймає легендарний екскапітан та голкіпер червоно-чорних Богдан Когут.




