У понеділок, 22 червня, метеозалежні люди можуть зітхнути з полегшенням. За прогнозами синоптиків, на планеті очікується низька геомагнітна активність, яка не повинна завдати серйозного клопоту самопочуттю.
Що кажуть цифри та факти?
Сонячна активність утримуватиметься на позначці К-індексу 2,6. Це відповідає «зеленому рівню» — магнітні бурі будуть надзвичайно слабкими або майже непомітними.
Незначний сонячний радіаційний шторм для звичайних громадян минеться непомітно.
Прогноз на день
У понеділок геомагнітне поле Землі залишатиметься переважно спокійним. Хоча ймовірність нових спалахів класу M зберігається, загальна сонячна активність буде низькою. День чудово підійде для прогулянок та активної роботи!




