П`ятьох воїнів з Сарненщини нагородив орденами президент України, усіх – посмертно

У Сарнах родини загиблих воїнів отримали ордени «За мужність» ІІІ ступеня.

1 хв. читання

Сьогодні п’ятьом Героям, сарненцям, які віддали своє життя за свободу та незалежність України, посмертно присвоєно ордени «За мужність» ІІІ ступеня. Відзнаки, згідно з указами президента України, були передані їхнім родинам як символ державної вдячності за незламну мужність і самопожертву.

Державні нагороди отримали родини:

Назара Балановича, нацгвардійця з позивним «Сокол», який прийняв свій останній бій поблизу Бахмута. Орден отримала його мама.

Олександра Жидова, солдата 95-ї окремої десантно-штурмової бригади, який загинув наприкінці минулого року на Курщині. Нагороду вручили його мамі та сестрі.

Сергія Боровика, воїна 14-ї окремої механізованої бригади, який загинув під час бойового завдання в селі Петропавлівка Куп’янського району. Орден отримали дружина та брат.

Олега Магрела, молодшого сержанта ССО «Азов», який навесні 2023 року героїчно загинув у Бахмуті, прикривши своїх побратимів ціною власного життя. Нагороду отримала його мама та сестра.

Олександра Панасюка, солдата 77-ї окремої аеромобільної Наддніпрянської бригади, який поліг у листопаді 2024 року на Ізюмському напрямку. Орден вручили братові Воїна.

– Свобода дається нашій Державі надзвичайно високою ціною. Завдяки таким Героям – ми маємо змогу жити під мирним небом. Ці ордени — знак нашої вдячності та глибокої шани, – зазначає Сарненська міська рада.

Вічна пам’ять Героям. Слава Україні! Героям слава! 

Поділитися цією статтею