24 працівники «Рівнеоблводоканалу» отримали почесні грамоти і подяки, а 12 – звання «Ветеран праці»

856 0

Ми у соцмережах:

24 працівники «Рівнеоблводоканалу» отримали почесні грамоти і подяки, а 12 – звання «Ветеран праці»

Традиційно, у неділю, 15 березня, в Україні відзначають День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення. Тож із цієї нагоди у «Рівнеоблводоканалі » відбулися урочистості. Кращі працівники отримали грамоти та подяки від влади та адміністрації підприємства.

Привітав колектив «Рівнеоблводоканалу» директор Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та енергоефективності Рівненської облдержадміністрації Володимир Пшеюк:
— День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення —  особливе професійне свято! Наше сьогоднішнє життя важко уявити без стабільної та цілодобової роботи комунальної галузі, зокрема водопостачального підприємства, фахівців, які невтомно працюють, щоб в оселях споживачів водоканалу завжди була вода. Прийміть щирі вітання зі святом.
Із вітальним словом до колективу звернувся головний інженер «Рівнеоблводоканалу» Андрій Грухаль:
– Хочу усім працівникам подякувати за роботу. Минув рік і ми знову зустрічаємося цього святкового дня. Дякую кожному, хто щодня працює, аби наше підприємство оперативно виконувало свою роботу. Бажаю  Бажаю всім міцного здоров’я, мирного неба, затишку і достатку у родині.
Привітала усіх зі святом і голова первинної профспілкової організації підприємства Тамара Воронцова.
– Рівнеоблводоканал – для багатьох наших працівників став не лише другою домівкою, а й справжньою родиною. І людям складно уявити своє життя поза межами підприємства. Тому й працюють понад 15 років на підприємстві, – сказала Тамара Миколаївна. –  Від усіх членів профкому і від себе особисто хочу привітати і подякувати кожному з вас за вашу щоденну сумлінну роботу
Тож  12 працівників підприємства за багаторічну сумлінну працю, зразкову поведінку, активну участь у громадському житті та у зв’язку із досягненням 15-річного трудового стажу присвоїли звання «Ветеран праці».
Під час урочистостей із музичним привітанням виступили педагоги музичної студії Рівненського міського палацу дітей та молоді, повідомляє веб-сайт Рівнеоблводоканалу.

ПЕРЕГЛЯНУТИ БІЛЬШЕ ФОТО  


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також