Активісти показали огріхи карти відремонтованих доріг

1219 0

Ми у соцмережах:

Активісти показали огріхи карти відремонтованих доріг

Стан доріг в межах Рівненської області, зокрема, реконструкцію та неякісний їх ремонт обговорили під час зустрічі начальник управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області Анатолій Карп'юк та представники громадських організацій «Авто Євро Сила» та «Національний корпус Рівненщини», які навесні цього року долучилися до проведення перевірки автошляхів області.

Разом вони оглянули карту Рівненської області та обговорили ділянки доріг загального користування, які відремонтовані в 2016-2017 роках, та дороги, ремонт яких пропонується зробити цьогоріч.

Як запевняють громадські активісти, деякі дані карти, які вказують на якісний ремонт доріг, не відповідають дійсності. Відповідні підтвердження тому вони готові надати, а також зібрати всю інформацію про стан відремонтованих доріг, аби ревізори могли використати їх під час проведення ревізії фінансово-господарської діяльності Служби автомобільних доріг в Рівненській області, яку проводить управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також