Балабаси Юсюк поставив під ялинами, не спитавши дозволу

2705 0

Ми у соцмережах:

Балабаси Юсюк поставив під ялинами, не спитавши дозволу

Нещодавно на газоні під ялинками біля ресторану «Фортіссімо», що у центрі Рівного, з’явилося кілька м’яких мішків, лавки та сидіння-пеньочки. Перехожі швидко оцінили ідею. А от інспектори муніципальної варти вважають, що це порушує правила благоустрою, бо стоять вони там без дозволу. І що зелена зона міста — взагалі «не місце для розміщення вуличних меблів».

Власник готелю та ресторанів, розміщених поряд, визнає, що оформити дозвіл ще не встиг. Але дивується, чому навколо цього здійняли такий галас. Тим більше, що по Рівному вистачає захаращених ділянок, які слугують спальним місцем для бродячих псів та безхатьків.

Павло Юсюк, підприємець:

— Не розумію, до чого причепилася муніципальна варта — краще б ганяли тих водіїв, які паркують свої авто де попало. Навіть ще не знаю, чи нам виписали штраф, чи просто обійшлися попередженням. Ніякої шкоди місту не робимо, навпаки, постійно самі косимо і прибираємо ту ділянку, бо в нас поряд бізнес, а комунальники туди й носа не потикають. Невже краще, щоб під тими деревами прилаштовувалися на нічліг безхатьки або валялося сміття?

Давно хотілося не просто привести до ладу той клаптик, а надати зразкового вигляду. Ще торік обговорювали це з головним архітектором міста Дмитром Котляровим. Там під ялинками уже є «проплішини», де навіть трава не росте. А можна облаштувати якісь настили, зробити гарний газон з поливом. Просто війна внесла свої корективи, і це питання навіть обговорити тепер ні з ким, бо головний архітектор захищає країну зі зброєю в руках і якщо й з’являється в місті у справах на день-два, то він буквально на «розрив», усім його треба. Якщо наші кілька стільців так комусь заважають, то ми їх приберемо — це ж не питання. Хоч ми на тому ніяких великих прибутків не маємо, зараз весь бізнес працює на виживання, щоб оплатити зарплати колективу і щоб були гроші на волонтерство.

Це в самому центрі міста, а там навіть присісти не було де — найближчі лавки аж на майдані Незалежності та біля собору. Пенсіонери нам дякують, що по дорозі хоч відпочити можна — ми ж нікого не женемо звідти, якщо присяде. Якщо треба оформити документально, узяти дозвіл, як на літній майданчик чи щось таке, то все зробимо. Можливо, в подальшому проситимемо цю ділянку в міста в оренду.

Олена РАКС.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також