Без шансів

1515 0

Без шансів

Міні-футбольний клуб «Кардинал-Рівне» без варіантів програв у Донецьку «Єнакієвцю». Донбаська команда, яка нині переживає відродження, довела серйозність своїх планів ще цього сезону зачепитися за медалі.

Міні-футбольний клуб «Кардинал-Рівне» без варіантів програв у Донецьку «Єнакієвцю». Донбаська команда, яка нині переживає відродження, довела серйозність своїх планів ще цього сезону зачепитися за медалі. У середині другого тайму «Кардинал» програвав — 0:4. Потім Юрій Когут один гол відіграв. На останній хвилині суперники ще по разу обмінялися уколами (у нас десятиметровий забив Олександр Бондар), отож — 2:5. Однією з родзинок матчу була участь у ньому Михайла Волянюка, який наприкінці січня перейшов з «Кардинала» до «Єнакієвця». Перед поєдинком Михайло обіцяв сильно не радіти, якщо заб’є своїм екс-одноклубникам, втім, нагоди у нього такої так і не з’явилося, забивали інші. Варто також зазначити, що як і до Харкова, до Донецька наша команда їздила без свого граючого тренера Сергія Піддубного, який нині проходить курс лікування. Після цієї поразки «Кардинал» знову опустився на шосту сходинку в турнірній таблиці Екстраліги. Нижче лише харківський «Моноліт», який знявся зі змагань. Наступний матч рівняни проведуть 17 березня у Львові проти лідера ліги «Енергії».