Благодійний міжнародний джазовий фестиваль «Art Jazz Cooperation 2014»

1736 0

Ми у соцмережах:

Благодійний міжнародний джазовий фестиваль «Art Jazz Cooperation 2014»

Всі зібрані кошти будуть передані на потреби Збройних сил України. Телефони для довідок: т. 43-29-73, (067)363-34-18

29 серпня 2014 року, п’ятниця

Бар-ресторан “Jazz & Blues”, м. Рівне, вул. 16 Липня, 7. Вартість квитків — 60 грн. 20:00-21:00 Rivne Jazz Band 21:00-22:00 гурт “FUTUREthno” (Польща — Україна)
30 серпня 2014 року, субота
Літній майданчик біля Рівненського Міського Палацу Дітей та Молоді. Вхід вільний. Концерт проходитиме в партнерстві з фестивалем “Only Rock ‘n’ Roll”! 17:00-18:00 “Fat-Suit” (Шотландія)
31 серпня 2014 року, неділя
Рівненський Музично-Драматичний Театр Гала концерт, символічний вхід — 80 грн. 17:00-18:00 “Тарас Баковський секстет” (Україна-Польща) 18:00-19:30 “Alex Renart trio” (Франція) 19:30-21:00 “Keith Dunn & Train Four Blues Band”(США-Україна) 22:00 Jam (SkyBar)

Гурт “FUTUREthno” (Польща — Україна)

Jazz2014 “FUTUREthno” — це насичений народними мотивами джаз, забарвлений електронною музикою. Головна ідея полягає в тому, щоб передати дух народної пісні, однак не в очевидний спосіб, а за допомогою сучасної мови, енергетичного джазу. Композиції основані на українському та польському фольклорі. Гурт творять молоді, проте досвідчені музиканти з України та Польщі. “Музичне походження” учасників: академічна музика, джаз, електроніка — додають особливого характеру звучанню колективу. Гурт мав можливість концертувати на фестивалях Східної Європи а також Великобританії, серед яких London Jazz Festival та Fre3jazzdays (Варшава). Колектив виступить в складі:
Роман Бардун — клавішні Філіп Шиманяк — скрипка Лукаш Овчинніков — контрабас Гжегож Палка — барабани.
Відео:

“Тарас Баковський секстет” (Україна-Польща)

Jazz2014 “Тарас Баковський секстет” — колектив, який започаткував свою дiяльнiсть в Польщі у 2012 роцi, де на початку мав склад дуету — саксофон та гiтара (Тарас Баковський та Адам Людковськi), згодом коллектив доповнили професійні музиканти з Польщі та Куби. Кожний з учасників “Тарас Баковський секстет” має чималий досвід участі у фестивалях та різноманітних джазових проектах. Колектив виконує власнi композицii в стилях — джаз свінг, латін-джаз, самба, сальса. Склад:
Тарас Баковський (Taras Bakovskyj) — саксофон, флейта, кларнет (Україна); Адам Людковскi (Adam Ludkowski) — гiтара (Польща); Ярослав Kожонек (Jaroslaw Korzonek) — барабани (Польща); Бартоломiей Жiентара (Bartolomiej Zietara) — клавiшi (Польща) Радослав Лукашевіч (Rados?aw ?ukaszewicz) — контрабас (Польща); Пьотр Шлемпо (Piotr Szl?po) — труба (Польща);
Відео:

“Fat-Suit” (Шотландія)

Jazz2014 “FAT-SUIT” — це один з найцікавіших музичних колективів Шотландії. Нестандартний підхід до музики, суміш фольку, джазу, фанку та хіп-хопу, 14 учасників та захоплююче шоу на сцені. Після запису дебютного альбому “Кambr” та надзвичайно успішних виступів на фестивальних майданчиках Шотландії, гурт вперше відправляється в тур Європою, в рамках якого гратиме в Амстердамі, Будапешті, Празі, Пшемишлі, та презентує джазове мистецтво з шотландської точки зору на фестивалі “Art Jazz Cooperation” в Луцьку та Рівному! Склад:
Марк Скоббі (Mark Scobbie) — ударні Мартін Ходж (Martyn Hodge) — перкусія Агнус Тікка (Angus Tikka) — бас-гітара Петер Крокет (Peter Crockett) — фортепіано/клавіші Крег Макмехон (Craig McMahon) — синтезатор/клавіші Доріан Клоудслі (Dorian Cloudsley) — гітара Скотт Мерфі (Scott Murphy) — саксофон Алекс Шарплс (Alex Sharples) — труба Мюррей Макферлейн (Murray McFarlane) — труба Елістер Мор (Alister More) — тромбон Лаура Вілкі (Laura Wilkie) — скрипка Мхеірі Марвік (Mhairi Marwick) — скрипка
Відео:

“Alex Renart trio” (Франція)

Jazz2014
Алекс Ренар (Alex Renart) — вокал; Фредерік Лафаж (Fred Lafage) — гітара; Жермен Гюйо (Germain Guyot) — клавіші;
Алекс Ренар — автор, композитор та виконавець в одній особі. Його музика — це тонке поєднання пісні, репу, джазу мануш, регі та соул. Це ковток свіжого повітря у просторі французького шансону. Виконавець майстерно поєднує тексти та еклектичну музичну культуру, музикант не зраджує своєму капелюху. Алекс Ренар — поет, який невпинно підкорює французьку музичну сцену. У 2002 році, він заснував гурт “Oncle Slam”, що грала у стилі хіп-хоп джаз фанк і підкорила слухачів на фестивалі “Франкофолі” в Ля Рошель. Протягом останніх двох років він присвячує себе сольній кар’єрі, випускає альбом “Temp?te de Fables” — різнобарв’я музичних стилів В альбомі також приедставлений чудовий дует з ZAZ. Піаніст і композитор Жермен Гюйо та гітарист Фред Ляфарж залишаються його незмінними колегами як у студії так і на сцені. Відео:

“Keith Dunn & Train Four Blues Band” (США-Україна)

Jazz2014 Кіт Данн (KeithDunn) — всесвітньо відомий виконавець блюзу з Бостона (США).Альбом “Along With The Blues” (“один на один з блюзом”), що був записаний в 1998 році та складався переважно з авторського матеріалу, здобув широке визнання по всьому світу “несхожістю” на шаблони сучасного блюзу, тільки голос і гармоніка. Посилання на альбом: cdbaby.com/cd/keithdunn Спадкоємець мелодійності Санні Бой Вільямсона і звуку Літтл Уолтера, Кіт є офіційним представником гармонік фірми Hohner, він дає майстер класи на найбільших світових фестивалях губної гармоніки. Список музикантів, з ким записувався і виступав Кіт Данн, вражає: keithdunn.com/about В Україну Кіт Данн привозить музику, не піддається впливу часу і місця-американський блюз, пристрасний і мудрий одночасно. Підтримають у цьому нашого гостя одні з кращих українських виконавців блюзу — “TRAIN FOUR BLUES BAND”, що у квітні 2014 року акомпанувала музиканту в його українському турі. У складі колективу:
Кіт Данн — губна гармоніка, вокал Макс Ватутін — гітара; Макс Таврічеський — вокал, акустична гітара, губні гармоніки; Макс Філіппов — клавішні; Роман Сокирко — барабани; Олексій Парохненко — бас;
Відео: tag:Art Jazz Cooperation


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також