Чи давати Галасу землю в оренду?

1428 0

Ми у соцмережах:

Чи давати Галасу землю в оренду?

Поле навпроти зоопарку на вулиці Київській у Рівному сподобалось бізнесмену Ігорю Галасу. Торік він зареєструвався як підприємець, а тепер просить понад 30 соток землі в оренду майже на півстоліття, щоб побудувати тут станцію технічного обслуговування автомобілів. Однак депутати ще сперечаються, чи надавати йому землю в оренду.

Олександр Довжаниця, міський депутат:

— На тій стороні вулиці Київської немає жодних каналізаційних мереж та водопостачання. Якщо підприємець побудує там великий промисловий об’єкт без каналізації, то з тими септиками виникнуть проблеми. Можна дозволяти будувати житло, в якому мешкає двоє людей, але не будівлю на 2-3 поверхи.

Сергій Паладійчук, секретар міської ради:

— Мені дивна позиція деяких депутатів. Адже Рівне живе за рахунок податків, які сплачують підприємці. Щороку держава навантажує міський бюджет черговими витратами, а грошей на них брати ніде. Якщо в обласному центрі нічого не буде будуватися, то усе занепаде. Я не бачу нічого поганого, щоб на чистому полі, де ростуть бур’яни, щось побудували. Місто має аж два управління, які супроводжуватимуть майбутній процес будівництва. Вони й скажуть, як будуватися і куди під’єднувати мережі.

Роман Стасюк, депутат міської ради:

— На мою думку, віддавати землю в оренду не варто. Вигідніше продати ту земельну ділянку на аукціоні.

Ігор Галас, підприємець:

— Мені дуже сподобалося те місце. Планую розмістити там станцію з технічного обслуговування автомобілів. Також продаватимуть до машин запчастини, які уже були у використанні. Якщо все вдасться і бізнес буде прибутковим, то у майбутньому, можливо, з’явиться ще й автомийка.

Богдан СЛОНЕЦЬ.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також