Чоловік, який наражав на смертельну небезпеку себе, поліцейських та перехожих, новорічні свята прове у слідчому ізоляторі

885 0

Ми у соцмережах:

Чоловік, який наражав на смертельну небезпеку себе, поліцейських та перехожих, новорічні свята прове у слідчому ізоляторі

За допомогою гранати Ф-1 та погроз себе підірвати 60-річний житель Запоріжжя Петро Гришечкін намагався переконати рівненських працівників поліції, які затримали його та доставили до поліцейського відділку, у невинуватості.

Газета Рівне вечірнє вже розповідала про те, як 26 листопада 60-річного Петра Гришечкіна доставили із незаконно діючої автозаправної станції, що на вул.Млинівській у Рівному, до місцевого відділу поліції на вулиці Пушкіна для з’ясування обставин. Правоохоронці встановили, що з 2016 року розшукують колеги з Харківщини за незаконне поводження з боєприпасами. При спробі провести огляд, він кинувся втікати з приміщення. Коли ж потрапив на вулиці у глухий кут, дістав гранату та, вийнявши чеку, почав погрожувати поліцейським підірвати себе і їх. Чоловіка вдалося заспокоїти, а бойову гранату Ф-1 перевести в безпечний стан.

Гришечкіна затримали та повідомили про підозру у незаконномуповоджені з боєприпасами та посяганні на  життя працівника правоохоронного органу) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, яке може загрожувати підозрюваному у разі доведеності його вини, — довічне позбавлення волі.

Ухвалою Рівненського міського суду від 28 листопадабуло  задоволено клопотання слідчого про застосування до підозрюваного запобіжного заходу- тримання під вартою строком на 60 діб, до 20 січня 2020 року. Захисник підозрюваного оскражив це  рішення та просив суд застосувати до підзахисного більш м’який запобіжний захід — домашній арешт цілодобово. Переконував, що той має міцні соціальні зв’язки та близько двох років проживає у фактичних шлюбних відносинах з рівнянкою, а також наголошував на відсутності обґрунтованої підозри у діях його підзахисного. Підозрюваний підтримав свого захисника і запевняв суд, що переховуватись від органів досудового розслідування та суду не збирається.

Проти задоволення апеляційної скарги виступив прокурор, оскільки, з його слів, доведеним є факт ухилення підозрюваного від співпраці з правоохоронними органами, та наявність обґрунтованої підозри у вчиненні тяжких кримінальних правопорушень, які могли забрати життя людей.

Пресслужба Рівненського апеляційного суду повідомила РВ: що зважаючи на тяжкість злочинів, у вчиненні яких підозрюється чоловік, його схильність до ухилення від співпраці з органами досудового розслідування та суду, ухвалу місцевого суду залишив без змін, апеляційну скаргу захисника підозрюваного — без задоволення.

 Читайте також: Погрожував гранатою поліцейським, бо втратив сина і хотів померти

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також