Чому не пустили футболістів на поле

563 0

Ми у соцмережах:

Чому не пустили футболістів на поле

У Тинному біля НВК №17 облаштували футбольне поле із штучним покриттям за кошти Громадського бюджету, який передбачає, що має бути забезпечено доступ то таких реалізованих проєктів для усієї громади. Рівнянин Юрій Конончук розповів, що особисто голосував за цей проект разом з товаришами-футболістами. А тепер вони не можуть тут зіграти з ветеранами у футбол — поле на замку.

Юрій Конончук, рівнянин:

— Рік тому було докладено всіх зусиль для того, щоб перемогти, до голосування залучали всіх небайдужих, голосували і перемогли… Напередодні Нового року хотіли зіграти футбольний товариський матч між ветеранами Тинного і гравцями ФК «Тинне», але нам не дозволили. Аргументуючи тим, що в таку пору грати не можна. Хоча за характеристиками і параметрами таких полів, жодних заборон відносно погоди немає. Знаю, що такий проект був реалізований в школі №19: жодних проблем з доступом там немає, а тут чомусь навпаки.

Микола Полюхович, начальник контрольного відділу виконавчого комітету:

— Обов’язковою умовою усіх проєктів Громадського бюджету є їхня доступність широкому загалу. Так, їх передають на баланс організацій та управлінь, проте ті лише зобов’язані наглядати за ними. Конкретно у випадку з футбольним полем біля НВК №17, то, скоріше за все, саме освітній заклад доглядає за полем. Чому не пустили футболістів грати тут — запитання до його адміністрації. Проте ми перевіримо цю інформацію та, якщо потрібно, вживемо заходів.

Галина Грищенко, директор НВК №17:

— Так, поле замкнене на замок, проте ключ знаходиться у вахтера. Потрібно було лише звернутися до нього за ключем, він би записав дані про людину, яка взяла ключ, у журнал і віддав би його — хай грали б. А після гри вахтер прийняв би поле — перевіривши, щоб нічого не було знищеним чи зруйнованим. Така у нас процедура. Проте ні до вахтера, ні до сторожа з таким проханням ніхто не звертався. Ми здивовані, що випускник нашої школи заявляє про недоступність поля. Це не так.

Дарина Гузенкова.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також