Депутати з Вараша вступилися за Павлишина

3510 0

Ми у соцмережах:

Депутати з Вараша вступилися за Павлишина

Вараські депутати направили звернення до керівництва країни у знак підтримки колишнього керівника РАЕС Павла Павлишина.

 Відповідне звернення було ухвалено на сесії 28 червня.

- У своєму зверненні депутати вважають, що переведення Павлинина з Рівненської АЕС на підприємство «Атомремонтсервіс» є неправильним. Адже підриває обороноздатність області під час війни:

- З початку військової агресії здійснюється суттєва підтримка військових у зоні бойових дій. Завдяки роками налагодженим особистим зв’язкам із колегами-атомниками зарубіжжя Павлу Павлишину вдалося отримати матеріальну та технічну підтримку для наших оборонних структур.

У Вараші за участю генерального директора РАЕС, керівництва міста, представників військових адміністрацій області та району, силових та спеціальних структур проводяться спільні засідання щодо забезпечення та реалізації безпекових питань міста та громади. Під час нарад генеральний директор, як досвідчений управлінець, пропонує конструктивні ідеї та допомагає втіленню оборонних заходів стратегічно важливого об’єкта та міста атомників.

Завдяки Павлу Павлишину про можливі загрози ядерного тероризму почули та заговорили в Європі, Штатах, Канаді, Азії. Саме після його звернення до міжнародної спільноти, топові ЗМІ всього світу заговорили про події навколо українських АЕС, що стверджує про високий авторитет генерального директора РАЕС у колі світового ядерного співтовариства.

З перших днів війни його стійка патріотична позиція ще більш об’єднує усіх у спільних діях, спрямованих на перемогу в російсько-українській війні.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також