20.12.2012 00:01 Адміністратор
2638
0
Валентин Королюк: "І надалі блокуватиму трибуну". — У перші два дні роботи парламенту опозиція дала відсіч зрадникам — батькові і сину Табаловим, які відмовилися входити у фракцію ВО "Батьківщина". Це буде добрим прикладом для інших...
Валентин Королюк: "І надалі блокуватиму трибуну"
— У перші два дні роботи парламенту опозиція дала відсіч зрадникам — батькові і сину Табаловим, які відмовилися входити у фракцію ВО "Батьківщина". Це буде добрим прикладом для інших, які, можливо, вже подумують над тим, щоб стати "тушками". Так, нам довелося вдаватися до силових методів, але це реакція на силові дії влади. Партія регіонів вкотре підтвердила свою зневагу до українського народу і те, що вона всуціль складається зі зрадників. Думаю, протистояння у цьому парламенті будуть завжди. Партія регіонів має більше представників, проте якщо ми доб'ємося того, щоб кожен голосував сам за себе, більшості вона не отримає. Хіба що їхні представники усі будуть ходити на всі засідання.
Я брав участь у блокуванні трибуни. Обійшлося без синців. Блокуватиму трибуну, як тільки виникатиме потреба, як тільки влада знову захоче прийняти антиукраїнські закони.
Як складатиметься ситуація у парламенті далі — побачимо. Проте навряд чи вона зможе нормалізуватися доти, доки там буде більшість із "регіоналів" і комуністів.
У Києві живу у гуртожитку. Кімната невелика, але цілком пристойна. Для невибагливих депутатів. Працювати ж будемо у своїх кабінетах.
Микола Сорока: "Депутатів, які прогулюють, не любить ніхто"
|
| |
— Я голосував і за спікера, і за прем'єр-міністра, і за заступника голови "свободівця" Руслана Кошулинського. Ми так домовлялися у своїй фракції. А от бійки у парламенті мені не сподобались. З силових протистоянь ніколи нічого нормального не виходить. Не знаю, як ті, хто бився, потім дітям і родичам в очі дивилися. Якщо у парламенті й надалі будуть такі сутички, я відкрито виступлю проти цього. Я хочу конструктивно працювати у цій Верховній раді. Завжди можна знайти домовленість. Я — колективна людина, проте завжди відстоюю свої погляди. Якщо мої погляди не збігатимуться із думкою фракції, буду доводити свою правоту.
Я підтримую позицію "Батьківщини" і "Свободи", що не повинно бути кнопкодавства у парламенті. Але я за ці два дні не бачив, щоб хтось голосував за когось. Як на мене, тих, хто прогулює, не любить ніхто. Якщо я побачу, що навіть хтось із моєї фракції голосує не лише за себе, я готовий про це відверто заявити. До речі, вважаю, що батько і син Табалови, яких опозиція назвала зрадниками, до їх списку потрапили за гроші. Мабуть, щось пішло не так…
Зараз живу у гуртожитку. Загалом непогано. Чи відмовлюся від державної квартири? Її ще й не пропонують. Буде видно, проте, мабуть, не візьму.
Микола КУЧЕРУК: "Головне, щоб кожен голосував сам"
|
| |
— Перші два дні виявилися войовничими. Ми домагалися, аби депутати не були кнопкодавами. Ми вимагатимемо прийняти закон про регламент, в якому буде чітко визначено, що всі депутати повинні голосувати особисто. Якби у нас знову не працювали "піаністи", не обрали б таких голову Верховної Ради та прем'єр-міністра. Аби припинити "кнопкодавство", нам довелося блокувати трибуну. Хоча насправді ми вимагали дотримання законів України всіма дозволеними народним депутатам способами. Звісно, під час тисняви були постраждалі.
Будь-яка робота, яка тільки розпочинається, має свої позитиви і негативи. Хоча в майбутнє я дивлюся оптимістично. Маю багато ініціатив, а оскільки я така людина, яка добивається поставлених цілей, то вірю, що їх вдасться реалізувати. Головне, щоб кожен голосував сам. Тоді Верховна Рада стане якісно новою.
У Києві живу у готелі, хоча насправді це гуртожиток. Умови не такі, до яких я звик. На державну квартиру не претендую. Моє завдання у Верховній Раді — захищати людей, тому навіть розмови про квартиру не може бути.
Юрій Вознюк: "Потрібно працювати головою"
— Моїми сусідами у парламенті є Микола Кучерук, Олександр Бригінець, Сергій Терьохін, Сергій Соболєв, Микола Томенко, Микола Катеринчук.
Щодо першого засідання у Верховній Раді, то, звичайно, я категорично проти бійок, проти стусанів, але коли порушують рекламент і закон, а влада не прислухається до аргументів, події розгортаються подібним чином. Аби цього уникати, потрібно просто діяти згідно із законодавством, і тоді буде все спокійно. КПУ, не маючи на те права, створила власну фракцію, голосували картки Табалових, коли їх самих навіть не було у залі. До того ж вони досі не є депутатами, оскільки не приймали присягу в стінах сесійної зали. Думаю, навряд чи вони ними стануть.
Перший день роботи виявився не таким, як мав бути для нардепів. Наше завдання — писати і приймати закони, працювати головою, а не іншими частинами тіла. Втім, на жаль, перше засідання виявилося саме таким. Чи продовжаться бійки у Верховній Раді — побачимо.