Драмтеатр Рівного змінив репертуар

1730 0

Ми у соцмережах:

Драмтеатр Рівного змінив репертуар

У Рівненському обласному драмтеатрі після повномасштабного вторгнення Росії в Україну скасували вистави за творами російських і білоруських авторів.

Про це в етері Суспільне. Спротив розповів директор закладу Володимир Петрів. Він пояснив, як змінився підхід до підбору репертуару. 

У Рівненському драмтеатрі викинули з репертуару вистави за творами російських та білоруських авторів.

- Багато якісних, хороших вистав, але ми не можемо далі транслювати їх. Мені дуже прикро за виставу "Суперники" за твором покійного білоруського автора Миколи Манохіна, яка йшла на сцені нашого театру десятки років з аншлагами. Він був противником цієї системи, яка існує сьогодні в Білорусі. Але ми змушені були це зробити, вважаю це правильним, — розповів директор драмтеатру.

Натомість театрали наповнюють репертуар новими виставами.

- До прикладу, вистава за п'єсою Наталки Ворожбит "Зерносховище" не тільки мені видається, а й за свідченнями багатьох театральних критиків, поціновувачів театру, авторів, зірок українського театру, подією року в Україні. Я дуже радію за успіх театру, режисера вистави, авторів, які у цьому проєкті залучені, — зазначив Володимир Петрів.

Він додав: до створення вистави залучили також акторів з Києва та Одеси.

- Вони із задоволенням приїжджають до нас, поповнюють та доповнюють нашу трупу. Щось ми вчимось у них і навпаки вони в нас, — зауважив директор закладу.

Загалом до роботи у Рівненському драмтеатрі долучилось десять переселенців, п'ятеро з яких — актори.

- Так сталося, що дехто із театру виїхав за кордон з малими дітьми, вільні місця були у штаті, тому ми долучили до роботи тих, хто попросився до нас, хто приїхав з Харкова, Одеси, Куп'янська й багатьох інших міст. Ви ж розумієте, що в Києві багато театрів майже не працювали дуже довгий період, а актор — це така субстанція, яка без роботи гине, йому необхідно бути у формі, бути перед глядачем, — розповів Володимир Петрів.

 

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також