Екскомроти патрульних з Рівненщини керуватиме тепер патрульними на Львівщині

1011 0

Ми у соцмережах:

Андрій Крутень та Олексій Білошицький

У Львові відбулася оперативна нарада за участю керівництва Департаменту та особового складу патрульної поліції Львівської області.

Під час цієї наради перший заступник начальника Департаменту Олексій Білошицький поспілкувався з особовим складом управління та порушив нагальні питання. Зокрема, під час наради Олексій Білошицький представив їм нового керівника — майора поліції Андрія Крутня. Новопризначений керівник подякував за довіру і наголосив: "Важлива командна робота. Вона буде плідною і ми постійно будемо підвищувати нашу ефективність". З червня 2019 року і дотепер він очолював патрульну поліцію Волинської області. Андрій Крутень починав свій шлях в патрульній поліції Рівненської області, де був на посаді поліцейського, потім командира роти. З грудня 2016 до червня 2019 року — заступник начальника управління патрульної поліції в Рівненській області.

- Це досвідчений офіцер, який показав себе як справжній професіонал на своїй посаді. Він проявив себе, як працівник, який має неабиякі організаторські здібності. Це людина, яка завжди вислухає, піде на зустріч і розбереться у всіх найменших деталях. Жоден з вас не залишиться не почутим, жодному з вас не буде відмовлено в допомозі. Ви у надійних руках, наголосив перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький. - Успіхів на новому місці служби!

Читайте також: Керівника патрульної поліції Львівщини покарають за подарунок помічниці депутата (ВІДЕО)


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також