«Енергетичний» футзал

1387 0

Міні-футбольний клуб «Кардинал-Рівне» не зміг продовжити переможну ходу у вищій лізі. Після перемоги над івано-франківським «Ураганом» до нас завітав бронзовий призер минулого чемпіонату львівська «Енергія». Вболівальники, які заповнили увесь вільний простір у спорткомплексі ДЮСШ №4, побачили зовсім іншу гру.

На відміну від «Урагану», «Енергія» продемонструвала суперорганізований футзал, відтак, створювати моменти було значно складніше. Та ще й «шпигуни» у складі суперника (вихованці рівненського футзалу Сергій Тригубець та Олександр Бондар) почувалися у колись рідному спортзалі, наче риба у воді. І хоча моментів було менше, за накалом боротьби цей матч навіть перевершував стартовий поєдинок. Якщо коротко про хронологію, то на 9-й хвилині при активній участі Тригубця «Енергія» вийшла вперед. На 11-й — Сергій Піддубний прямим ударом з ауту зрівняв рахунок. Вже за хвилину гості знову забили. Вдруге зрівняли рахунок господарі на 28-й хвилині, відзначився Андрій Паршиков. Втім, бодай нічию «Кардинал-Рівне» так і не здобув. Злим генієм у складі «Енергії» став Бондар, якого тренер випустив на останні хвилини. Саме він забив переможний для львів’ян гол — 3:2. Микола Сич, головний тренер «Енергії»: — Перед «Енергією» поставлене завдання бути чемпіоном та виграти Кубок України. До гри з вашою командою ми готувалися дуже серйозно, у тому числі, зважаючи на ваш попередній матч з «Ураганом». Вважаю, що гра нам сьогодні не вдалася, було багато помилок, але, безумовно, є тут і заслуга суперника, який примусив помилятися. До того ж специфіка залу була на боці рівнян. На щастя, вчасно випустив Бондаря, і ми змогли вирвати три очки. Юрій Баховський, головний тренер МФК «Кардинал-Рівне»: — Вигравати кожну гру — навряд чи комусь вдасться, а тому трагедії з поразки не роблю, хоча переконаний, закономірним результатом була б нічия. «Енергія» — команда значно вищого рівня за «Ураган», протягом останніх трьох років вона незмінно на п’єдесталі. Тим приємніше, що вони нас ні у чому не перегравали. За рахунку 1:1 у нас було чимало моментів, ще невідомо, як би повернулася гра, якби ми забили. Наступний матч МФК «Кардина-Рівне» проведе у суботу 18 вересня у Севастополі. У себе на майданчику рівняни зіграють у середу 22 вересня проти харківського «Моноліта».