Наталію Прищепу влаштовують всі умови підготовки до Олімпійських ігор, - ФЛАУ

1002 0

Ми у соцмережах:

Наталію Прищепу влаштовують всі умови підготовки до Олімпійських ігор, - ФЛАУ

У Федерації легкої атлетики України пояснили ситуацію із відео про підготовку рівненської легкоатлетки Наталії Прищепи до Олімпійських ігор.

За словами головного тренера збірної з видів витривалості Сергія Романчука, спортсменка та її наставник здивувалися та обурилися коментарями під дописом з їхнім тренуванням, повідомляє прес-служба ФЛАУ.  

- Я бачив це відео. Бачили його і Наталія Прищепа та її наставник Андрій Попеляєва, і вони дуже здивовані та обурені коментарями, які з’явилися поруч з тим постом. Я розмовляв з Андрієм Володимировичем. Згідно з індивідуальним планом підготовки вони з Наталією зараз займаються загально-фізичною підготовкою, для цього обрали рідне місто, бо їх там влаштовують всі умови. В залі, в якому зняте відео, комфортна температура, і вони вдячні його господарям за гостинність. В розпорядженні Наталії Прищепи також зал кікбоксингу, інші спеціалізовані приміщення, необхідні для даного етапу підготовки. А вже досить скоро, 10 березня, Наталія Прищепа та Андрій Попеляєв вирушать на збір до турецької Анталії, де відбудеться наступний етап підготовки атлетки до олімпійського сезону.

- Додам, що раніш в зимовий період Наталія, як і всі інші рівненські атлети, вдома займалися в підтрибунному приміщенні стадіону «Авангард». В тому залі умови дійсно були неналежними. Але наразі триває повна реконструкція цієї арени – як відкритого стадіону, так і легкоатлетичного манежу, який входитиме до складу цього комплексу. Невдовзі делегація ФЛАУ на чолі з президентом Легкої атлетики України Ігорем Гоцулом відвідає Рівне, аби здійснити контроль виконання робіт. Дуже скоро атлети Рівненщини отримають стадіон та манеж, які відповідатимуть всім сучасним вимогам, і зможуть забезпечити якісні умови для змагань та тренувань.

Нагадаємо, відомий спортивний журналіст Олександр Денисов обурився підготовкою Наталії Прищепи, зокрема звернув увагу на те, в яких умовах доводиться тренуватися чемпіонці. Окрім того порівняв приміщення, де проходить підготовка, із "сараєм". 

Читайте також: Українська чемпіонка з Рівного готується до Олімпіади 2020 в жахливих умовах

 

 

 

 

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також