Гарячої води у Рівному не буде, «бо дорого»

1933 0

Ми у соцмережах:

фото ілюстративне

У Рівному є близько 900 багатоквартирних будинків, які приєднані до централізованого гарячого водопостачання. Але гарячу воду вони мають тільки під час опалювального сезону. Так було раніше, не змінилося нічого й цьогоріч. Хіба що раніше гарячу воду ще, як виняток, подавали на Великдень.

Цього року міський голова Олександр Третяк також пообіцяв воду на свято. Але, очевидно, не узгодив це з постачальником тепла і гарячої води. У «Рівнетеплоенерго» ж відказали — ні, гарячої води не буде й на свято. Бо окрім того, що котельні вже стоять, то ще й борги рівнян великі за вже надані послуги.

Олександр Третяк, міський голова Рівного:

— Щодо гарячої води у неопалювальний сезон, то це питання ми будемо обговорювати. Адже гаряча вода потрібна постійно, але це дуже дорого.

У ТОВ «Рівнетеплоенерго» заявили, що борг населення за теплопостачання загалом, не рахуючи квітневих днів, становить більше 215 мільйонів гривень.

На сьогодні немає жодної економічної, технічної і фізичної можливості подавати гарячу воду населенню. Цьому є багато причин, — коментують в теплопостачальній компанії. — З першого травня змінюються умови постачання газу. Немає на сьогодні розуміння, як будуть отримуватись нові ліміти газу. Це проблема всієї країни. Це питання порушували на засіданні Асоціації міст України. Окрім того, після цього опалювального сезону утворилась безпрецедентна заборгованість теплопостачальних підприємств — як наслідок заборгованості споживачів.

У «Рівнетеплоенерго» також повідомили:

На сьогодні опалювальний сезон завершено, персонал компанії переведено на 4-денний робочий тиждень. Частину персоналу вивільнено до наступного опалювального сезону. Зважаючи на вищенаведені фактори, є неможливим подача гарячої води в міжопалювальний період. І така ситуація у всіх містах країни, де для підігріву води використовується газ.

Дарина Гузенкова.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також