Голова облради за рік збільшив свої мільйонні статки

3236 0

Ми у соцмережах:

Голова облради за рік збільшив свої мільйонні статки

Олександр Данильчук, з минулого четверга голова Рівненської обласної ради, подав декларацію про майно та доходи за минулий рік. Якщо порівняти з 2016-м, статки родини Данильчиків зросли.

За аналітичними даними системи declarations.com.ua, у родини голови обради побільшало готівки на 5 млн. грн. Так, дружина голови Галина Данильчук задекларувала на понад 4 млн. грн. більше готівки. А також знову вказала, що тримає 950 тис. доларів готівкою.

Сам пан Данильчук, як і у декларації торік, вказав, що має готівкою 800 тис. грн. та 340 тис. доларів.

Також різко зріс дохід родини. Якщо у 2016-му, за даними декларації, Олександр Данильчук отримав тільки  37 тис. грн. зарплати, то торік – 78 тис. грн. Дохід його родини зріс з 114 тис. грн. у 2016-му до 5,1 млн. грн торік.

Зазначимо, що дружина та син голови Рівненської обласної ради є підприємцями. Галина Данильчука є власницею ТОВ «Бізнес Реал Груп» та співвласницею ТОВ «Світ бурштину».

Родина має квартиру у Києві та п’ять авто: 10-річний «Ленд Ровер Дефендер», такого ж віку «Мерседес Бенц R350», 20-річний «Мерседес Бенц S600», чотирирічний «Мерседес Бенц CLA200» та 9-річну «Мазду 03».  

Олександр та Галина Данильчуки

Олександр Данильчук, представник фракції БПП у Рівненській обласній раді, відповідно до декларації, є одним із найзаможніших обласних обранців.

На посаді голови облради пан Данильчук матиме 11 тис. грн. посадового окладу, а ще, відповідно до проголосованого минулого четверга рішення про оплату праці, «надбавку за особливий характер роботи та інтенсивність праці» - 90% посадового окладу з урахуванням доплати за ранг.

Також – «надбавку за стаж державної служби та служби в органах місцевого самоврядування відповідно до чинного законодавства та відпрацьованих років». Окрім того, передбачені премії та матеріальна допомога.

Загалом у місяць пан Данильчук матиме не менше 21 тис. грн. зарплати. У 2014-му, коли був першим заступником голови, пан Данильчук відмовився від усіх доплат і отримував тільки посадовий оклад. «Зекономлене» перераховували онкохворим.

 

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також