Горішки для розуму

1584 0

Ми у соцмережах:

Горішки для розуму

Про волоські горіхи завжди кажуть, що вони дуже корисні й поживні. Але чим вони багаті, при яких недугах їх рекомендують? Та й скільки волоських горіхів можна з'їдати за день?

Волоський горіх — один із найкорисніших для людського організму, особливо для роботи мозку, вони навіть зовні схожі на нього. Доведено позитивний вплив на судини головного мозку, тому недарма його рекомендують людям розумової праці. Допоможе горіх також при неврозах і депресіях, безсонні та хронічній втомі, дратівливості й тривожності, хворим на ішемію, при серцевих захворюваннях і гіпертонії. Дуже корисні волоські горіхи при недокрів'ї, бо містять сполуки заліза і кобальту.

А завдяки поліненасиченим жирним кислотам горіх знижує рівень холестерину, покращує стан судин. Також волоські горіхи включають у меню діабетиків, оскільки марганець і цинк, що входять до їхнього складу, мають цукрознижувальну дію. Крім того, горіхи багаті речовинами, що захищають від жирового переродження печінки. А йод, який є в горіхах, дозволяє використовувати їх при лікуванні хвороб щитоподібної залози.

Волоські горіхи підвищують жирність молока у жінок, що годують груддю, однак можуть виявитися алергеном для дитини. Тому щоденна норма для молодих мам — до 5 горіхів.

Щоденно можна з’їдати 20-30 г горіхів — це перекус. А ось 60 г — це вже заміна повного обіду. А понад 100 г за раз узагалі не засвоюються. Тож упродовж дня можна дозволити собі не більш як 30 г. Тим, хто худне, вистачить і 15-20 г (6-7 ядерець). Причому з'їсти їх краще в першій половині дня. Якщо ж захопилися і згризли вдвічі більше, наступні два дні слід не їсти горіхів узагалі. Не варто також поєднувати горіхи з іншою білковою їжею (м'ясо, молочні продукти).


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також