![Гощанська громада у скорботі — на війні загинув 45-річний захисник](/img/650/zakhishchav-ukrainu-z-2015-roku-na-rivnenshchini-p_20220822_7993.jpeg)
Мешканці Гощанської громади попрощалися з бійцем 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади Андрієм Одинцем.
45-річний чоловік був люблячим батьком, справжнім патріотом, справедливим, добрим та чуйним товаришем. Таким навіки запам’ятають його рідні та близькі, повідомляють у селищній раді.
Військовослужбовець добровольцем відстоював рідну землю на фронті ще з 2015 року. У липні 2019 року - пішов на військову службу за контрактом, з початком активних воєнних дій росії проти України захищав українську землю.
Провести Героя в його останню земну дорогу прийшла велика кількість людей. Поховали його на місцевому кладовищі села Терентіїв.
У захисника залишилась мама та юна донька.