Хомич — без ЦНАПу, бо не в партії

1569 0

Ми у соцмережах:

Наталія Хомич

Восьмого жовтня міський голова Олександр Третяк підписав розпорядження про звільнення Наталії Хомич з посади начальниці ЦНАПу. Саме того дня дисциплінарна комісія завершила розгляд скарг на її роботу, й ухвалила рішення про винесення їй догани. Уже другої. Причиною звільнення називають… політику.

Наталія Хомич заявила, що не погоджується з таким рішенням, тому оскаржуватиме своє звільнення у суді. Тим часом Рівненський міський суд уже розглядає справи про визнання неправомірним винесення їй першої догани та тимчасове відсторонення від виконання обов’язків.

Наталія Хомич, колишня керівниця ЦНАПу:

— Мене запрошував до себе міський голова, який сказав, що після виборів ЦНАП потрапив під квоту «Європейської Солідарності». Тому йому на цій посаді потрібна своя людина. Оскільки я не перебуваю у будь-якій партії, то мені було запропоновано добровільно залишити посаду та стати заступником. Однак я відмовилася. Тоді й почалися ці службові розслідування.

Перше службове розслідування почалося через скарги на мене начальників міських комунальних установ. Мені закидали, що я не наказую державним реєстраторам реєструвати управління, які знаходяться у складі міської ради. Зазначу, що давати вказівки для державних реєстраторів незаконно.

Друге службове розслідування почали через чотири скарги від клієнтів ЦНАПу. Ці скарги надійшли усі одночасно. З’ясувалося, що один клієнт узагалі у нас не міг отримати послугу, бо не зареєстрований у Рівному. У другій скарзі час і дата звернення за послугою до нас не сходиться. Ще у двох скаргах узагалі не можна було зрозуміти, що людям не сподобалося. Була ще одна скарга від Міністерства юстиції. Однак у той час, на який посилаються у скарзі, я була відсторонена від роботи. Надіюсь, що суд розбереться у ситуації та скасує рішення про моє звільнення.

Олександр Третяк, міський голова:

— Жодної політики в цьому рішенні немає. Матеріали про службове розслідування були у відкритому доступі. Службові розслідування почали після того, як почали надходити скарги від рівнян. Після оцінки ситуації було виявлено певні речі, які несумісні з діяльністю нашого ЦНАПу. Останньою краплею стали скарги наших комунальних підприємств, які через ЦНАП не могли здійснити банальних юридичних операцій.

Богдан СЛОНЕЦЬ.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також