Христина Панасюк презентувала четвертий альбом під назвою «Небо одне на всіх»

1310 0

Ми у соцмережах:

Христина Панасюк презентувала четвертий альбом під назвою «Небо одне на всіх»

Рівне стало третім містом, де відбулася презентація нового альбому української співачки Христини Панасюк, яка з 2014-го дала понад 300 концертів на сході України, полігонах і шпиталях. До цього дванадцять пісень, написаних упродовж 2017–2019 років, вже чули в столиці України та в Італії.

Усього в цьому альбомі 12 композицій, повідомляє Аrmyinform.  Найперша з написаних – «Небо одне на всіх» – власне, і стала основним треком збірки.

Пісні різні. Є про кохання, складні життєві події, які надихали на творчість. «Вітер» – про бурхливе кохання, а пісня «Посміхайся» налаштовує на позитив. «Не зрікаймось» – про українських полонених моряків і тих, кого досі незаконно утримує Кремль.

Пісня «Заборонені», яка теж увійшла до альбому,  це віддзеркалення подій на Майдані, коли багато людей показали свою силу й міць, а головне, що нас багато і нас не зламати.

Концерти Христини – не тільки можливість почути її попередні пісні, які вже стали гімнами певних родів військ. Також рівняни познайомились і з авторськими піснями воїна Афганістану, барда, волонтера, письменника, щирої і талановитої людини родом з Луганщини – В’ячеслава Купрієнка.

На запитання, що планує Христина Панасюк надалі, відповідь проста:

– Хочеться більше творчого розвитку, писати, записувати, надхнення і позитиву. Концертів не лише на сході України, а й збирати багато людей на майданчиках у всіх містах нашої Вітчизни. Долучати, окрім військових та волонтерів, людей, які хочуть чути українську мову й патріотичну пісню. Намагаюсь рухатися і розвиватися в різних напрямках.

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також