Коктейль із гормонів щастя

533 0

Ми у соцмережах:

Коктейль із гормонів щастя

Поцілунки не тільки передають наші ніжні почуття іншій людині. Це ще й приємно і корисно для здоров'я.

— У роті людини знаходяться сотні типів різних бактерій. Коли ми цілуємося, то обмінюємося хорошими бактеріями, які зміцнюють нашу імунну систему.

— Коли ви пристрасно цілуєтеся, то серцебиття частішає, а кровоносні судини розширюються. Це покращує кровотік і доступ крові до різних органів людини.

— Розширення кровоносних судин при поцілунках не тільки знижує артеріальний тиск, але і знімає біль. Особливо добре поцілунки допомагають при головному болю.

— Під час поцілунків починає вироблятися більше слини. Вона добре омиває зуби, що дозволяє краще видаляти наліт з зубів.

— Поцілунок допоможе в боротьбі із зайвою вагою. Це не означає, що він є рівноцінною заміною спортивному тренуванню або пробіжці, але може спалити трохи калорій.

— Під час поцілунку працює безліч дрібних лицьових м'язів. Хоча поцілунок, звичайно, — це не підтяжка обличчя, все ж він деяким чином допомагає зберегти лінію підборіддя і шию підтягнутими.

— У головному мозку людини існують гормони-нейротрансмітери — окситоцин, серотонін, допамін. Вони регулюють настрій і покращують роботу мозку. Поцілунки можуть змусити організм виробляти такий коктейль гормонів щастя.

— Поцілунок в губи знижує рівень гормону стресу кортизолу і підвищує рівень серотоніну, що допомагає знизити рівень стресу. Гормони гарного настрою, які виробляються під час поцілунків, роблять нас щасливішими і в цілому не такими тривожними. Отож цілуйтеся на здоров'я!


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також