Кожен третій клієнт ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ» боргує за спожитий газ

637 0

Ми у соцмережах:

Кожен третій клієнт ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ» боргує за спожитий газ

Загальний борг споживачів ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ» у квітні 2020 року становить майже 221,2 млн грн. Тобто кожен третій споживач має борг за надані послуги.

Запроваджений Кабінетом міністрів України карантин не звільняє від обов’язків з оплати послуг за фактично спожитий газ. Значна частина населення отримує готівкою пільги та субсидії на оплату житлово-комунальних послуг і зобов’язана ці кошти використовувати за їх цільовим призначенням.

«Відповідно до Постанови КМУ № 211 від 11.03.2020 р. встановлені відповідні обмежувальні заходи, зокрема, в частині заборони припинення надання комунальних послуг на строк дії карантину та протягом 30 днів з дня його скасування, але ніхто не скасовував обов’язок сплачувати за житлово-комунальні послуги. Ми з розумінням ставимося до складної ситуації, що є зараз у країні. Однак, просимо всіх наших клієнтів розрахуватися за отримані послуги, а особливо звертаємося тих, які вирішили у період карантину взагалі не сплачувати за газ. За спожитий газ, в будь-якому разі доведеться заплатити, це повинні пам’ятати споживачі. Тож ми радимо не накопичувати борги та розраховуватися за послуги своєчасно і в повному обсязі», - розповідає директор ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ» Леонід Кошельник.

Сприяє своєчасним розрахункам - зменшення ціни газу. У квітні газ подешевшав на 14%. Загалом же за опалювальний сезон вартість газу знизилася на 42% порівняно із минулорічними цінами під час опалювального періоду.

Нагадуємо, що ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ» створило можливості для того, щоб споживач розрахувався за газ, не виходячи з дому. Зробити це можна через декілька онлайн сервісів —особистий кабінет на сайті 104.ua та за допомогою чат-боту 7104ua у Viber.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також