Квасилів збирає медалі

1684 0

Доволі вдало виступили минулого тижня на різноманітних змаганнях вихованці квасилівської школи дзюдо та самбо, яких тренують батько та син Микола та Дмитро Коби.

Доволі вдало виступили минулого тижня на різноманітних змаганнях вихованці квасилівської школи дзюдо та самбо, яких тренують батько та син Микола та Дмитро Коби. Квасилівці Олександр Чмир та Богдан Бабенко брали участь у 8-му Міжнародному турнірі з дзюдо пам’яті воїнів-інтернаціоналістів, що проходив у Луцьку. Олександр у ваговій категорії до 66 кг став переможцем, а Богдан посів третє місце. У цей же час квасилівські дівчата змагалися у Севастополі, де відбувався чемпіонат України з самбо серед юніорів. У підсумку Тетяна Чмир та Ольга Федитник стали чемпіонками, здобувши при цьому путівки до Греції на чемпіонат Європи. Ще одна спортсменка Тетяна Коваленко виборола «срібло».