Мастифи на вулиці Данила Галицького більше не житимуть

2430 0

Ми у соцмережах:

Мастифи на вулиці Данила Галицького більше не житимуть

Юрію Бойку доведеться вивільнити земельну ділянку у Рівному та забрати з неї тибетських мастифів.

Розплідник тибетських мастифів і нині перебуває на території ВАТ «Рівненський радіотехнічний завод», що на вулиці Данила Галицького, 25, у Рівному. Цю земельну ділянку самовільно зайняв керівник цього товариства Юрій Бойко. . Договір оренди закінчився ще 27 листопада 2014 року. Відтоді утримувач розплідника користується територією незаконно, без погодження з Рівненською міською радою.

До різних інстанцій за останні кілька років надійшли численні скарги від мешканців висоток на вул. Данила Галицького, а також студентів університету, яким сусідство з собаками також не до вподоби. Однак жодній з інстанцій для проведення перевірок на територію розплідника зайти не вдалося. Достеменно й невідомо, скільки собак там перебуває.

Ще 19 січня цього року  Апеляційний суд Рівненської області залишив заочне рішення Рівненського міського суду від 20 жовтня 2017 року без змін. Згідно з ним утримувачеві розплідника тибетських мастифів Юрію Бойку необхідно було звільнити самовільно зайняту земельну ділянку.

2 квітня Рівненський міський суд залишив без задоволення заяву Юрія Бойка про визнання виконавчого листа від 5 березня 2018 року про зобов’язання звільнити самовільно зайняту земельну ділянку на вулиці Данила Галицького, 25, у Рівному, шляхом знесення розплідника собак.

Утримувач розплідника оскаржив ухвалу місцевого суду. В апеляційній скарзі він просив визнати виконавчий лист Рівненського міського суді від 5 березня 2018 року таким, що не підлягає до виконання. Він просив суд скасувати ухвалу Рівненського міського суду. 

Прес-служба Апеляційного суду Рівненської області повідомила "РВ", що скаргу Юрія Бойка вже розглянули. Ухвалу Рівненського міського суду від 2 квітня 2018 року залишено без змін, а апеляційну скаргу Бойка — без задоволення. Адже  згідно зі статтею 18 Цивільного процесуального кодексу України, судові рішення, що набрали законної сили, обов’язкові для всіх органів державної влади і органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій, посадових чи службових осіб та громадян,  підлягають виконанню на всій території України. А наведені позивачем Юрієм Бойком в апеляційній скарзі порушення норм процесуального права, допущені судом першої інстанції, не можуть бути підставою для задоволення апеляційної скарги, бо  вони носять формальний характер і мають на меті штучне затягування виконання судового рішення. 

Читайте також  Собак Бойка з вулиці Данила Галицького вивезе Хомко?


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також