Мічуда тепер не інспектор, а солдат-кулеметник

12046 0

Ми у соцмережах:

Мічуда тепер не інспектор, а солдат-кулеметник

Із початком війни кардинально змінилося життя головного будівельного інспектора Вараша Ігоря Мічуди. Відклавши всі папери, він уже кілька тижнів перебуває в окопі зі зброєю. Разом з іншими військовослужбовцями готується зустрічати ворога.

Ігор Мічуда, військовослужбовець:

— Я одразу прибув до військкомату, бо розумів, що мене не буде мобілізовано. Адже в моїх документах значиться, що через свій вік я уже непридатний до служби. Коли у військкоматі дізналися, що я маю спеціальність кулеметника, то одразу направили до Збройних сил України. Мені не довелося навіть відвідувати усілякі стрільби, щоб згадати свої навички. Адже весь цей час до війни я займався мисливством, тому влучно стріляю. Тепер я маю звання старшого солдата-кулеметника. Буду виконувати військові завдання до того часу, поки не відбудеться демобілізація.

Скажу, що наша армія забезпечена усім в достатній кількості. Вистачає усього — і обмундирування, і зброї. Мобілізовану людину в нас усім забезпечують. Забезпечення залежить від виконання людиною її обов’язків. Адже якщо людина працює на кухні чи перебуває у штабі, то бронежилет їй не потрібно видавати. Я уже мовчу про харчування — цим усі солдати забезпечені з головою. Зважаючи на той бойовий дух, який зараз є у війську, перемога настане уже в квітні. Якщо буде потрібно, то підемо відвойовувати і Донбас, і Крим.

Богдан СЛОНЕЦЬ.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також