Мотофантазії по-українськи

1230 0

Вітчизняна мотофедерація підбила підсумки сезону-2013. У частині, що стосується улюбленого всіма спідвею зробити це було непросто, оскільки затверджений календар виявився звичайним папірцем, який, як з'ясувалося, ніхто і не думав виконувати.

З восьми запланованих гонок (різноманітні чемпіонати та Кубки України) відбулася аж одна. 14 квітня у Вознесенську пройшов перший і останній етап чемпіонату України серед пар. Якби не він, то на вітчизняному спідвеї можна було б урочисто ставити хрест, втім, один цей етап все ж зберіг ілюзію про існування цього спорту в нашій державі. У підсумку тріумфальним сезон став для червоноградського гонщика Андрія Кобрина, який разом з Володимиром Тейгелом виграв гонку. Також, як з'ясувалося під час нагородження, "парне золото" здобув ще й такий собі Сергій Лятосинський, онук віце-президента ФМУ, виступу якого, щоправда, ніхто не пам'ятає. У представників рівненського "Каскада" Станіслава Мельничука та Олександра Бородая — друге місце, у Віталія Лисака та Ярослава Полюховича, які їхали за рівненський "МІР" — третя сходинка. Завдяки вознесенському етапу федерація розподілила медалі не лише у парному, але і в особистому заліку (згідно з набраними очками). Згаданий Кобрин став чемпіоном. Ветеран рівненського спідвею Володимир Трофимов — віце-чемпіоном, а Олександр Бородай — бронзовим призером. Чи відбудеться в наступному році хоча б якийсь чемпіонат України зі спідвею — наразі навряд чи хтось може впевнено сказати. Хоча зовсім без мотогонок Україна, і Рівне зокрема, не залишиться. Вже відомо, що європейська мотофедерація дала нашому місту два старти: 4 травня — кваліфікацію особистого чемпіонату Європи, а також 31 серпня — фінал особистого чемпіонату Європи серед юніорів. Як варіант, за підсумками цих турнірів можна буде розподілити і медалі національних першостей, думаю, фантазії у наших функціонерів на це вистачить.