На фронті чекають «білосніжку» з Рівного

1477 0

Ми у соцмережах:

На фронті чекають «білосніжку» з Рівного

У суботу волонтери з Рівного їдуть на Луганщину, щоб передати українським військовослужбовцям маскувальні сітки. Вони вкрай потрібні там, на передовій, бо ж змінилась погода, випав сніг, і зараз потрібні сітки, які і волонтери, і солдати називають ніжно – «білосніжка».

Волонтерка БО «Фонд Руєвит» Ірина Дідик розповідає, вже майже п’ять років поспіль, щонеділі з 11:00 у приміщенні РУЄВИТ на вулиці Симона Петлюри, 26 плетуть мастувальні сітки, які передають на передову та в інші підрозділи, з якими співпрацюють.

Плетемо відповідно до сезону. Розмір маскувальних сіток, які ми передаємо, різний, все залежить від того, які замовляють бійці. Нині ми сплели сітки розміром 3х8 метрів, але найчастіше вони бувають 4х6 метри. Найбільша сітка, яку ми сплели, мала розмір 8,5х14 метрів. Окрім волонтерів, плести допомагають й учні шкіл №18 та 27, студенти коледжу сервісу та дизайну, але постійно треба «додаткові руки», тому щонеділі з 11:00, та в зручний час у будні, всі охочі можуть долучатися до плетіння, а також посеред тижня, попередньо залетефонувавши.

Ірина Дідик додає, що, окрім людей, треба й тканину, яку вплітають в основу сітки.

Якщо в когось є старі речі білого, зеленого, коричневого та піщаного кольору, то можна приносити нам. Ми обов’язково їх використаємо, – зауважує пані Ірина.

Разом із сітками відправляють різні смаколики, чай, каву, сухі борщі, теплі речі. Пані Ірина додає, що оскільки машина відправляється завтра, то ще зранку всі охочі можуть щось донести на вулицю Симона Петлюри,26. Проте попередньо потрібно зателефонувати пані Ірині – 0973586284, або 0974410496. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також